Náš tým

S kým se u nás potkáte

Milujeme přírodu a práci s dětmi

Alena Bubelová

Zakladatelka, hlavní pedagožka

Maminka dvou holčiček, která prožila dětství ve skautu, kde se zamilovala do přírody. Vystudovala předškolní pedagogiku a už tam se zrodil její sen pracovat v lesní školce. V Havlíčkově Brodě vede kroužek pro maminky s dětmi od 2 do 6 let zaměřený na poznávání přírody. Tvoří online projekt Kouzlo přírody dětem, kde ukazuje rodičům, co všechno mohou venku s dětmi dělat.

Mirka Špačková

Zakladatelka, kreativní duše

Maminka dvou holčiček a mimo to i vášnivá výtvarnice, restaurátorka, lektorka tvořivých dílen a zážitkových kurzů. Mirka vyrůstala v přírodě nedaleko Havlíčkova Brodu a ráda by dala tu možnost i dalším dětem. Je pro ni důležité být kreativní, vzájemně se inspirovat, tvořit komunitu v souladu s přírodou a respektující výchovou.

Lucie Sedláčková

Zakladatelka, marketačka

Maminka ročního chlapečka, která miluje přírodu, cestování, zdravý životní styl a spiritualitu. Vyznává respektující výchovu, jež vede ke zdravému emocionálnímu vývoji dětí. Se svým mužem vlastní krásnou louku na kraji Havlíčkova Brodu, kde již nyní stojí jurta pro lesní klub. V profesním životě vede marketingový tým a velmi aktivně se zajímá o přírodní medicínu i TČM.

Pavla Kovaříková

Průvodkyně

Pavla je naší nejmladší průvodkyní. Vystudovala uměleckou školu se zaměřením na design. Ráda tvoří vlastní umělecká díla a svou kreativitu nadšeně využívá při práci s dětmi. Jsou jí blízká témata zdravého životního stylu (např. yoga, vegetariánství) a ráda tráví čas v přírodě. K dětem přistupuje s respektem a úctou, jelikož od nich se můžeme ledasčemu přiučit.

Markéta Choutková

Průvodkyně

Maminka chlapečka, o kterém ráda říká, že je její parťák a zároveň největší učitel. Vystudovala sociální práci a následně absolvovala kurz chůvy. Je velkou zastánkyní respektující výchovy a v této oblasti se snaží stále vzdělávat. Jako svůj vzor vnímá psychologa alektora Milana Studničku. Každý den potřebuje být alespoň chvíli na čerstvém vzduchu, miluje pohyb a zvířata.